×

Europen Türkiye birincisi oldu

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından düzenlenen “İhracatın Yıldızları Ödül Töreni” 16 Haziran Cuma akşamı İstanbul Zorlu Center’de gerçekleştirildi. TİM Başkanı Mustafa Gültepe, İKMİB Başkanı Adil Pelister ve çok sayıda davetlinin katıldığı törende İnşaat Plastikleri İhracatı kategorisinde birinciliği kazanan Europen “İhracatın Yıldızı” unvanını da aldı. Europen Dış Ticaret’in kazandığı Türkiye Birinciliği ödülünü Europen Genel Müdürü Adem Doğar aldı.

Europen Dış Ticaret aynı ödülü geçtiğimiz yıllarda da alarak zirveyi kimseye bırakmadığını gösterdi.

05 Temmuz 2023

Diğer Haberler

İhracatın Yıldızları Ödül Töreni 2023
23 Şubat 2024 İhracatın Yıldızları Ödül Töreni 2023

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından düzenlenen “İhracatın Yıldızları Ödül Töreni 2023” de “İnşaat Plastikleri” kategorisinde ihracat birincisi olmuştur.

Europen ilk 500 Büyük arasında...
27 Eylül 2023 Europen ilk 500 Büyük arasında...

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu (İSO 500) araştırmasına göre Eskişehir’in önemli sanayi kuruluşlarından Europen Endüstri Endüstri İnşaat San. ve Tic. A.Ş., 500 Büyük Sanayi kuruluşu arasına girdi.

Europen’den Dev Yatırım Anlaşması
04 Aralık 2022 Europen’den Dev Yatırım Anlaşması

Europen Endüstri İnşaat Sanayi A.Ş.’nin Kütahya Zafer Organize Sanayi Bölgesinde yapacağı güneş enerjisi panel camı üretim tesisi için Çin ile 37 milyon dolarlık yatırım anlaşması imzalandı.